background-image

Intersad

Jurajov Dvor - Záhradnické centrum

O nás

Okrasná škôlka JV Intersad spol. s r.o. v Kráľovej pri Senci bola založená v r. 2001 v bývalom areáli Semexu. Je situovaná v bezprostrednej blízkosti hlavnej komunikácie E 571 Senec - Sládkovičovo - Sereď - Nitra. Na prelome rokov 2009/2010 sa škôlka pretransformovala na Záhradnícke centrum Jurajov Dvor, ktoré sa skladá z dvoch častí: z pestovateľskej  plochy - škôlky  a predajnej plochy.

Na ploche 18 ha u nás nájdete široký sortiment okrasných rastlín vhodných na realizácie záhrad a verejných plôch. Prevažná časť rastlinného materiálu pochádza z vlastnej produkcie okrasnej škôlky, ostatný sortiment dodávame z partnerských okrasných škôlok z celej Európy. Alejové stromy, solitéry, stálozelené aj opadavé kry, ihličnany a trvalky v bohatom druhovom aj kultivarovom zastúpení je celoročne k vašej dispozícii. Naši pracovníci vám radi poradia a zároveň urobia všetko preto, aby uspokojili vaše požiadavky. Záhradnícke centrum Jurajov Dvor ponúka aj širokú škálu doplnkového materiálu - záhradnícke substráty, mulčovacie štiepky a kôry, okrasné kamene, rôzne druhy textílií, okrajové lišty, sieťky proti krtom, kvetináče a množstvo ďalších záhradníckych a záhradkárskych potrieb.

Náš tím

Naši pracovníci sú absolventi odborných záhradníckych škôl a majú bohaté skúsenosti a praktické zručnosti potrebné na výkon svojich funkcií. Spoločnosť JV Intersad spol. s r.o. kladie veľký dôraz na ďalšie vzdelávanie svojich zamestnancov a neustále investuje do ich školenia, ako aj do nových výrobných technológií - všetko s cieľom maximálne uspokojiť potreby svojich zákazníkov.

Kontakt:
e-mail: jurajovdvor@jurajovdvor.sk
tel: 0905 237 431

Okrasná škôlka

Na ploche 17 ha zabezpečuje kompletnú starostlivosť o škôlkárske výpestky a trávne koberce, ktoré expedujeme priamo na stavby JV Intersad s.r.o. a na predaj. Naše výpestky sú pravidelne ošetrované proti burinám, chorobám a škodcom, stromy sú podrezávané 1-3 x podľa kategórií, celá plocha je kompletne pod závlahou. Trávnik na expedíciu je striedavo zakladaný na oddýchnutej pôde, pravidelne hnojený, kosený a zavlažovaný.
V budúcnosti plánujeme rozšíriť plochy kontajnerovaných stromov a rozšíriť výrobu tvarovaných ihličnanov.

Predajňa

Predajné centrum sa nachádza na ploche 1 ha a do povedomia verejnosti sa postupne dostáva vďaka bohatej ponuke kvalitného rastlinného materiálu a neustále sa rozširujúcemu sortimentu doplnkových materiálov. Našim zákazníkom sa usilujeme vyjsť čo najviac v ústrety, budujeme si dlhodobé vzťahy s dodávateľmi a odberateľmi. Zavádzame nový objednávkový systém, ktorého cieľom je zrealizovať všetky objednávky v požadovanom čase, množstve a kvalite. V prípade potreby vieme zabezpečiť aj produkty, ktoré niesú  momentálne skladom.

viac: Jurajov dvor